SkandaI për moderatorin Meriton Mjekiqi/ Ish gruaja e tij i shkruan shokut të Noizyt: Femna jote mu m’ka fiksim, edhe çunat i do


Anëtari i OTR dhe miku i Noizy-t, V arr0si ka nisur një sh err me moderatorin e njohur Meriton Mjekiqi. Ai ka postuar një bisedë, në të cilën shihet se i ka shkruar një mesazh ish-partnerja e Meritonit, Egesta, me të cilën ai ka dhe një djalë.

“Hahaha pse? Nejse dije edhe ti që ai është ish burri im edhe e bona vetëm me ja ul bishtin se goxha e ka rrit mendjen është t’u fluturu”, -i ka shkruar ish e dashura e Mjekiqit.
“Se femna jote mu m’ka fiksim, jo veç mu po dhe grupin tim! Nejseeee”, ka shkruar V arr0si përkrah bisedës me ish të dashurën e Meritonit.

Leave a Reply