Sindi rikthehet në Përputhen, Elvisi i bën gjestin romantik


Juli dhe Sindi u pezulluan nga “Përputhen” pas një debati të ashpër në emisionin e së hënës.

Gjithçka nisi nga komenti “Je si vaj Borshi, ekstra i virgjër” i Julit, që reveltoi keq konkurrenten

Juli u rikthye në program të enjten, ndërsa Sindi rikthehet mbrëmjen e sotme. Konkurrentja ka publikuar një video gjatë xhirimeve të “Përputhen Prime”, ku shihet e kuruar deri në detaje.

Elvisi, konkurrenti i cili ka deklaruar se është në studio vetëm për Sindin, ka publikuar në Instastory një foto pranë saj me një dedikim shumë domethënës.

“Në të mirë e në të keq”, ka shkruar ai.

Leave a Reply