Sindi ka veshur fustan të shkurtër, reagon Murati: E ke bërë për inatin tim?


Sindi u shfaq me fustan të shkurtër në puntatën e sotme të Për’puthen dhe për këtë nuk mungoi reagimi i menjëhershëm i Muratit.

Ai ngriti pyetjen nëse e ka bërë për inatin e tij apo për takimin me Elvisin, i njohur ndryshe si Loco, ndërsa Sindi tha se është për të dyja bashkë.
Murati: Kur e pashë me të shkurtër, thashë çne.

Antonela: Çfarë do të thotë për ty që është veshur kështu?
Murati: Sindi duket shumë e bukur sot, por e veshur pak shkurt. E ke bërë për inatin tim apo se ke takim me Locon?
Sindi: Për të dyja bashkë.

Leave a Reply