Si rrallë herë! Rudina Magjistari bëhet romantike: 10 vite bashkë, të dua pafund! (FOTO)


Moderatoja e njohur Rudina Magjistari feston 10 vjetorin e lidhjes së saj të dashurisë me bashkëshortin.

Si rrallë herë ajo ka postuar një foto shumë romantike krah bashkëshortit të saj ku I shpreh dhe dashurinë: “të dua pafund…”

Postimi:

10 vite bashke, 10 vite te mrekullueshme dashurie e bekimesh! Gezuar pervjetorin jeta ime, bashkeshorti me mbeshtetes, babai model e shoku me i mire. Je shkembi im e mbeshtetja me e sigurt. Pergjithmone! Te dua pafund, i shtrenjti im! /albeu.com/

Leave a Reply