Si kurrë më parë, Arjoni dhe Serena paskan kaluar një Shën Valentin që nuk harrohet lehtë (Video)


Arjon Luli, ish konkurret në “Përputhen”, nuk e gjeti dashurinë në emision

Ai habiti jo pak kur postoi foto në vaskë me modelen Serena Sula, ku pak nga pak konfirmuan zërat se mes tyre ka një lidhje.
Çiftin e kemi parë shumë aktiv dhe gjithmonë të pandarë nga njëri-tjetri në rrjetet sociale.
Dhe dy ditë më parë, ata kanë festuar Shën Valentinin e parë bashkë.

Momentet më të bukura i kanë ndarë përmes një inserti shumë që përfshinë copëza nga festa romantike e plot pasion e të dy dashuruarve.

Leave a Reply