Shtëpia luksoze e Sinan Hoxhës dhe Andrras, ja si duket nga brenda (F0T0)

Gjithçka në shtëpi rrotullohet rreth Ansit, ai është qendra e shtëpisë, buzëqeshja e mëngjesit dhe e darkës dhe çdo gjë tjetër kalon në plan të dytë. Këtë herë, Sinani dhe Andrra kanë folur për jetën e tyre të re brenda mureve të shtëpisë, po ashtu treguan edhe shtëpinë e tyre luksoze.

Këngëtari Sinan Hoxha është treguar një romantik i vërtetë me bashkëshorten e tij, Andrrën.Ai ka shpërndarë në InstaStory momente nga darka , që mesa duket çifti e ka kaluar pranë oxhakut të banesës së tyre.

Gjithçka duket e kuruar deri në detaje, për një natë të paharrueshme, por ajo që bie në sy është shtëpia e çiftit e cila lë pa fjalë.Me siguri Andrra do ta ketë pëlqyer këtë surprizë kaq të bukur .

Leave a Reply