Shqiptarët nuk lanë gjë pa thënë për këngën ku i doli dhe zo*u sheshit, Melisa paralajmëron: E dua dhe pikë!


Pavarësisht gjithë kritikave që mori për këngën e saj të parë “U kry”, Melisa Lleshi as që ka ndërmend të ndalet. Rrugëtimi i saj në muzikë sapo ka nisur dhe ajo po punon për këngën e saj të dytë.

Në një postim të fundit në Instagram, Melisa shihet në një studio muzikore, ndërsa qëndronte para pianos, duke paralajmëruar ndjekësit e saj se diçka e re po vjen shumë shpejt.

“E dua edhe pikë”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotos.

Leave a Reply