Shqiptarët i donin shumë si çift/ aktorja turke jep lajmin e keq: Mehdi do largohet, atij do i marrin jetën jam kaq e trishtuar


Aktorët Ibrahim Çelikkol dhe Demet Ozdemir treguan se patën shumë kimi mes tyre në serialin “Shtëpia ime, fati im”. Kjo solli edhe sukses për serialin, i cili transmetohet edhe në vendin tonë.

Një lajm i fundit i ka trishtuar fansat pasi Ibrahim, i cili luan rolin e “Mehdiut” do të largohet nga seriali. “Mehdi” do të që ll ohet për v de kj e në episodin që pak javë më vonë do të transmetohet edhe në Shqipëri.

Me largimin e Ibrahim Çelikkol, Demet ka publikuar një postim ku i jep lamtumirën e prekur kolegut të saj dhe partnerit në serial.

“Ti gjithmonë më ke mbështetur. Do ta shoh të kaluarën time e lumtur sepse kam luajtur krah teje. Je njeri kaq i mirë. Jam e lumtur që rrugët tona u bashkuan për këtë serial. Do të jem gjithmonë mirënjohëse që je treguar tolerant ndaj meje. Rruga jote e re qoftë e lumtur, historia jonë ka mbaruar këtu, por do të qëndrojë gjithmonë në jetën time. Lamtumirë Mehdi”-shkruan Demet.

Leave a Reply