Shqipja vjen me një paralajmrim, pasi Antonela puth atedheun


Ish konkurrentja e emitonit Përputhën, Shqipe Hysenaj, ka reaguar në llogarinë e saj në instagram, shkruan infokosova. Përmes një storye, Shqipja shkruan “koka jote duhet te qëndroj larte dhe sytë e tu duhet te jene të qeshur.. shpejt ta tregoj unë pse-n me pa fryrësit që sapo pash”.

Kjo vjen pas deklaratës se konkurrentit tjetër, Atdhe Xharavina, duke treguar se Antonela e kishte puthur atë./infokosova

Leave a Reply