Shën Valentin pak me vonesë por plot romancë – Xhensila dhe Besi në udhëtimin e ëndrrave


Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtazaj kanë vendosur të arratisen disa ditë jasht Shqiprisë. Çifti simpatik ka vendosur të kalojë disa ditë relaksi në Turqi. Një vënd romantik që ja shton dozat më shumë të dashurisë së tyre.

Besi dhe Xhensila këto ditë na kanë servirur fotot më të bukura të tyre, plot dashuri, romancë dhe vëndet unike që po vizitojnë.

Leave a Reply