“Sasa” pyet qytetarët: A jeni mush dashni me kup me 14 shkurt?


Adriana Matoshi e njohur si “Sasa” është bërë pjesë e politikës, duke garuar si deputete në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Përmes rrjeteve sociale, ajo bën deklarata duke dhënë edhe premtime të shumta, shkruan Indeksonline.

Na ndajnë edhe pak ditë nga zgjedhjet, dhe ajo vendosi që me anë të një imazhi të bëjë një pyetje drejtuar qytetarëve.

“A jeni mush dashni me kup me 14 shkurt?” ishte pyetja e saj e cila pas publikimit mori komente duke i dhënë përkrahje të madhe./Indeksonline/

Leave a Reply