Sara Hoxha feston ditëlindjen, reperi e uron me fjalët e ëmbla: Gëzuar cul! (FOTO)

Sara Hoxha, partnerja e reperit Ledri Vula feston ditëlindjen sot. Bukuroshja ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit por urimin më të ndjerë e ka marrë nga gjysma e saj, Ledri.

Për Sarën është ditëlindja e parë si nënë, ndaj dhe këngëtari ka zgjedhur ta urojë më fjalët e ëmbla:

“Ditëlindja jote e parë të tre. Gëzuar ditëlindjen cul”- siç e thërret me përkëdheli ai.

Por nuk ka munguar as urimi i Xheraldinës, nënës së Ledrit, me të cilën Sara mesa duket ka raporte shumë të mira.

“Pashule, drita e Poit! Paç jetë të gjatë, t’i qëndrosh afër në çdo gëzim dhe hidhërim vajzës tënde/ mbesës time. Urime ditëlindja!”

Leave a Reply