“Sa i egër”/ Geljani mban distancë nga Sara dhe ia thotë troç: Nuk më pëlqen


Geljani dhe Sara kanë zhvilluar takimin e tyre të parë në Për’puthen.
Geljani u duk tepër i ftohtë në bisedë dhe në sjellje ndaj Sarës dhe tregoi se nuk kishte pëlqim ndaj saj, por doli me të që mos të dilte keq.

Geljan: Bëra 2 orë trafik që të vij në takim me ty. Nuk të duket pak kjo ty?
Sara: Ta vlerësoj unë këtë?
Geljan: Sigurisht që ta vlerësosh.
Sara: Ua sa i egër.

Geljan: Do më japësh pak ngrohtësi?
Sara: Jo. Kam qef të më lodhin mua.
Geljan: Po kur të të lodh unë mund të mos ecësh më dot.
Sara: Pse largohesh? Pse nuk më lë të të prek?

Geljan: Nuk më pëlqen të më prekin njerëzit që nuk më pëlqejnë.
Sara: Pse dole me mua kur nuk të pëlqeja?
Geljan: Sepse nuk doja të të lija ty keq./Top Channel

Leave a Reply