Rudina flet e vendoѕur, ja çfarë do të bënte nëѕe Marku do ta tradhtoоnte

Rudina Dembacaj ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjete sociale, ku një prej tyre e ka pyetur se çfarë do të bënte nëse Marku do ta tradhtonte.

“Po të tradhtoi Marku çfarë bën? E le direkt?”, është pyetur aktorja dhe ajo nuk e ka kursyer një përgjigje.

Rudina është përgjigjur duke vendosur këngën “Lamtumirë” nga Elita 5, e cila është këngë ndarjeje.

Leave a Reply