Rudina Dembacaj tregon zënkat me Markun: Ai është shumë i qetë, por unë…


Rudina Dembacaj shpeshherë realizon rubrikë me pyetje në Instastory, ku fansat kanë mundësi të shuajnë kuriozitetin për shumë detaje, sidomos për marrëdhënien e saj me Markun.

“A zihesh me Markun ndonjëherë?”, e pyet një fans ndërsa Rudina publikon një foto të saj duke buzëqeshur dhe e pyet me humor: “Si mund të zihesh me këtë engjëll?”

“Bëj shaka, zihemi, por jo shpesh. Marku është shumë i qetë. Unë jam zjarmi i tokës, përgjigjet moderatorja.

Një tjetër fans e pyet nëse do donte ta njihte më herët Markun dhe Rudina i përgjigjet: “Jo çdo gjë ka kohën e vetë”.

Leave a Reply