Rudina Dembacaj tregon komplimentin e Markut në mëngjes: Je nisur për djalë, të kam shok…


Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka bërë një mini-intervistë me ndjekësit e saj në Instagram dhe ka treguar edhe disa gjëra personale. Një nga ndjekësit e ka pyetur se çfarë komplimenti të bën Marku dhe ajo nuk ngurron t’i përgjigjet.

“Sot në mëngjes: Ti zemër je nis për djalë, krejt kot ke dalë vajzë. Të kam shok të ngushtë”, ka treguar Rudina. Një ndjekës tjetër e ka pyetur si i ka treguar të atit që është dashuruar.

“O ba, unë kam ra në dashur”, është përgjigjur Dembacaj. /tvklan.al

Leave a Reply