Rudina Dembacaj flet hapur fare dhe i tregon të gjitha për lidhjen me Markun: Zihem me atë


Aktorja Rudina Dembacaj është vazhdimisht në qendër të vëmendjes me postimet që bën në rrjetet sociale.

“Unë jam zjarrmi”, Rudina Dembacaj flet për zënkat me

Në fillim të vitit ajo është martuar me Mark Frrokun dhe ndjekësit e saj shpesh herë janë kuriozë të dinë më shumë për jetën e tyre private.

Ajo shpesh realizon mini-intervista me ndjekësit në rrjetet sociale dhe i përgjigjet pyetjeve kurioze të tyre pa doreza. Së fundi një nga ndjekësit e ka pyetur nëse zihet ndonjëherë me Markun dhe Rudina shprehet se ai është një engjëll.

“Si mund të zihesh me këtë engjëll? Bëj shaka, zihemi, por jo shpesh. Marku është shumë i qetë. Unë jam zjarmi i tokës”, është përgjigjur moderatorja

Një pyetje tjetër ka qenë nëse do dëshironte ta kishte Markun më herët dhe ajo përgjigjet: “Jo çdo gjë ka kohën e vetë”.

Leave a Reply