Romantik si Bearti, dhurata speciale që i ka bërë Teas do iu lërë pa fjalë (FOTO)


Tashmë që lidhja e Beartit dhe Teas është knfirmuar, çifti publikon herë pas here pamje krah njëri-tjetrit në rrjetetr sociale.

Edhe pak minuta më parë Tea ka publikuar në InstaStory një video në makinë me partnerin e saj, por ajo që tërheq vëmendjen është varja që mban në qafë.

Kjo varëse lexon “Të dua” në 100 gjuhë të botës dhe mesa duket Bearti di ta bëjë mirë “punën” e romantikut.
Kujtojmë se lidhja e dy ish-konkurentëve të Përputhen erdhi si “bombë” për publikun ku Tea doli nga ajo studio çift me Andin.

Tani pasë shumë deklaratash dhe sqarimesh që ka dhënë për publikun, Tea po jeton e lumutr romancën me Beartin.

Leave a Reply