RITA PUBLIKON FOTO TË ‘NXEHTA’, NËNA E SAJ I BËRI KOMENTIN EPIK: KUKU PO THEHESH MAM


Familja Sahatçiu, apo siç njihen me emrin artistik Ora, është njëra ndër familjet më të komentuar në media rozë.

E për këtë shkak, janë dy vajzat e Besnik dhe Vera Sahatçiu (Ora), Elena dhe Rita Ora, shkruan infokosova

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, njihet për zërin e saj unik.

Përveç zërit, ajo ka edhe një stil të veçantë.

Në llogarinë e saj në instagram, Rita ka publikuar një fotografi, ku shihet e ‘zjarrt’.

Ajo çka bien në sy është komenti i nënës së saj Vera Ora, “Kuku po thehesh mam”.

Rita së bashku më familjen e saj kanë një raport familjar shumë të shëndoshë

Leave a Reply