Rita 0ra / Tregon më shumë seç duhet gjatë pushimeve në Sydney

Prej disa kohësh, Rita Ora ndodhet në Australi pasi është trajnere në spektalin e njohur “The Voice”. Edhe pse është e angazhuar me shumë punë, këngëtarja shqiptare me famë botërore ka gjetur kohë edhe për t’u relaksuar.

Ajo herë pas here është fotografuar në pIazhet e bukura duke shijuar rrezet e diellit dhe detin. Së fundmi Rita ka marrë gjithë vëmendjen me një palë bi-kini në ngjyrë floriri.

Këto të fundit duket e se kanë vënë paksa në siklet 30-vjeçaren. Teksa ishte duke u relaksuar, të brend- shmet e saj i zbuluan pak më shumë seç duhej. “Daily Mail” ka publikuar disa foto të këngëtares, ku ajo duket në formë perfekte fizike dhe e tonifikuar./(BalkanWeb)

Leave a Reply