Rikthehet Murati, habit me veprimin e tij, ja kë zgjedh mes Sindit dhe Olës


Murati është kthyer sërish në programin Për’puthen duke treguar se e ka marrë malli për Sindin.

Asaj dhe konkurrentëve të tjerë i kishte sjellë bakllava nga Turqia, ndërsa duhet të bënte zgjedhje mes Sindit dhe Olës, vajzës së re që e zgjodhi për takim.

“Situatë e vështirë. E kam menduar dhe nëse Sindi nuk do mërzitej me mua, dua një takim me Olën që të shoh se ku jam. Kam hall se nëse dal dhe këtë herë me Sindin, nuk e njoh më Olën”, tha Murati.

“Më bëhet qejfi që Murati pranoi”, u përgjigj Ola.

Ndërsa Sindi tha se i vjen mirë që Murati zgjodhi Olën pasi donte ta shihte në takim me një vajzë tjetër.

Leave a Reply