Remzie Osmani ‘UR0N’ mbesën e saj për ditëlindjen e parë në mënyrë të veeçantë


Sot feston ditëlindjen e parë mbesa e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmani.

Remzia nga imazhet që ndan në rrjete sociale vërehet dashuria që ka për mbesën dhe përkushtimi për familjen, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja nuk ka se si të mos ja uronte me këngë ditëlindjen Emmës së vogël, pasi ajo këtë e bën më së miri.

Duke i kënduar me zërin e ëmbël, mbesa i shtrihet në krah nga qetësia që i dhuron zëri i gjyshes.

“Mbesa ime,shpirti im sot ka ditelindjen e pare. O drite o jete,? vite te lumtura me fat shendet o Emma ime e urte e bukur. Te don Nani pa fund❤️⭐️” ka shkruar ajo në mbishkrim.

Sa të ëmbla. /Kosovarja/

Leave a Reply