Reagon Elvisi pasi Arjan Konomi e quajti pIehrë: Nuk jam ashtu si po më bëjnë Antonela qau kot mos i besoni lotët e saj


Një foto e postuar në Instagram nga Elvisi dhe e ripostuar nga Atdheu sh kaktoi debat sot në studion e “Përputhen”.

Antonela shpë rtheu në lot dhe tha se u ndie e ofenduar nga kjo. Ndërsa Arjani kërkoi përjashtimin e Elvisit.

Pas këtij debati Elvisi ka reaguar me një deklaratë në Instagram ku shprehet se postimi i tij është nxjerrë nga konteksti. Në fund ai i kërkon falje të gjitha vajzave që janë prekur nga postimi i tij.

Nëse ajo që postova të dielën do të ishte aq e rë ndë dhe mi zore sa u bë sot, do kishin reaguar shumë të tjerë para Antonelës. S’kam marrë asnjë reagim negativ atë ditë, sepse askush nuk do e shpërfytyronte veten në ekran për vëmendje publiku. Jo çdo lot para kameras është lot. Çdo femre që është ndjerë e prekur nga postimi im të dielën, i kërkoj falje të përzemërt.

Por, nuk jam ai që po përpiqen të më nxjerrin dhe çdokush prej jush ka 5 muaj që e shikon dhe vërteton këtë!”, shkruan Elvisi.

Leave a Reply