Reagimi epik i Muratit kur Sindi zgjedh djalin për takimin e radhës!


Sindi dhe Murati janë ndër çiftet më të pëlqyer në emisionin “Për’puthen”, dhe janë mjaft të komentuar edhe për takimet që zhvillojnë së bashku.

Në edicionin e djeshëm të këtij emisioni, Sindi u shpreh se është shumë e kënaqur me takimin me Elvisin.

E derisa ajo fliste për këtë takim dhe për zgjedhjen e ardhshme që do të bënte, Murati u vu në siklet.

Po pikërisht ky i fundit ishte zgjidhja e Sindit, ndërsa është shprehur se mendoi se do të zgjidhte prap Elvisin./Express

Leave a Reply