Rama ka paralajmëruar dalje publike në orën 18:00/ Sheshi “Skënderbej” vishet kuqezi

Kryeministri Edi Rama i ka ftuar të gjithë qytetarët sot të mblidhen në sheshin “Skënderbej” në orën 18:00 në atë që quajti “ përqafimi i fitores”

“Sot në 18.00, në Sheshin Skënderbej, skuadra kampione e patronazhistëve, koordinatorëve, drejtuesve, deputetëve dhe kush të dojë të na bashkohet për përqafimin e fitores❤️”, shkruajti ai.

Leave a Reply