Qenkan shoqe/ Arbana Osmani dhe gruaja e Ledrit fotografohen bashkë duke shëtitur fëmijët dhe sa janë rritur


Arbana Osmani dhe Sara Hoxha janë bërë nëna vitin e kaluar dhe po e shijojnë rritjen e fëmijëve të tyre.

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana është bërë nënë për herën e dytë e një djali, që bashkë me bashkëshortin Eduardin, e quajtën Diell.

Në anën tjetër Sara Hoxha, e dashura e Ledri Vulës është bërë nënë për herën e parë, e një vajzë, që e quajtën Poem Blu. Të dy bukuroshet po shihen shumë të përkushtuara në rritjen dhe kujdesin për bebat, madje pothuajse gjatë gjithë kohës shihen në prarinë e tyre.

Arbana është ajo që sot ka publikuar një foto ku shihet së bashku me Sarën, që kanë dalë për shëtitje në Tiranë, sigurisht së bashku me fëmijët. Të dyja duken shumë bukur, me veshje sportive e të buzëqeshura

Leave a Reply