Qellimisht apo padashje? Melises i del “papagalli” ne klip


Diten e sotme Melisa e Perputhen ka publikuar klipin e saj te pare me titull “U kry”. Per te cilin u shpreh se kishte 7 vite qe e priste kete moment.

Pati shume kritika dhe komplimenta per kengen, por ideja e shkrimit nuk eshte ketu. Melisa shfaqej ne klip duke kercyer se bashku me dy balerina.

Hidhu ktej hidhu andej doli zbuluar. “Papagalli” i Melises doli sheshit! Ndonse nuk dihet nese kjo ka qene e qellimshme per te zgjatur jehonen e klipit disa dite me radhe apo padashje.

Gjithesesi nese i ka dale padashje i themi te kete kujdes ne klipin tjeter, nese e ka bere qellimisht ja arriti

Leave a Reply