Qanë të dyja në studio për Mevlanin, Ledjanës nuk i del inati me Antonelës/ E taII keq fare në rrjet


Antonela u shpreh mbrëmjen e djeshme në “Për’puthen” se po tërhiqet nga trekëndëshi me Mevlanin dhe Ledjanën.

Ledjana beson se e gjithë kjo është lojë e Antonelës. Madje, edhe pas emisionit ajo nuk i kurseu “thu mbat” përmes një postimi, duke shkruar “Dh elpra kur se arrin rrushin thotë është i pabëre”.

Leave a Reply