Publikohet një video e Anës dhe Fationit bashkë, çfarë po “ziejnë” dyshja?


Ana Lleshi dhe Fation Kuqari janë dyshja që pëlqehen mjaftë nga publiku shqiptar.

Që kur u bën pjesë e emisionit “Për’puthen”, arritën të bëjnë për vete ndjekës të shumtë, shkruan Indeksonline.

Edhe pse mes tyre kishte një pëlqim, ata u deklaruan se mes tyre do të ketë vetëm miqësi dhe asgjë më shumë.

Këtë po e dëshmojnë edhe pas daljes nga emisioni, duke u takuar e duke e ruajtur raportin miqësor.

Ishte Olsa ajo e cila ndau një video teksa shihen të dy ulur afër njëri tjetrit në një moment të bukur shoqëror.

“Çfarë po ndodh” shkruan autorja e emisionit duke trullosur mendjen e të gjithëve./Indeksonline/

Leave a Reply