Publikohet fotoja e vajzës së Elites dhe Gjikos, ky është emri


Elita Rudi ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë.

Vajza lindi dje, ndërsa sot Elita ka publikuar portretin familjar.

E vogla është pagëzuar me emrin Bota.

Fjalët e para të Elitës pas lindjes së vajzës:

Familja jonë u kompletua

Dje mbërriti mes nesh engjëlli jonë i vogël Bota Gjikolli / 03.03.2021 / Nje falenderim të vecante për @spitaliamerikanprishtine , Dr. @goksugoc Goč dhe të gjithë stafin që u përkujdesën për ne. Mirënjohese pa fund per shërbimet e ofruara!

Leave a Reply