Pse tradhtojnë burrat? Shqipja: Shoku im ka një grua yll, por donte një tjetër…


Ditën e sotme në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E Diell” u diskutua tema “pse tradhtojnë burrat?”.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, u shpreh se ka njerëz që janë qejfli.
Madje ajo vendosi që edhe të tregonte një histori të një shoku të saj, i cili edhe pse ishe i martuar donte një të dashur.
“Ka njerëz që mund të jenë si Bledi që janë qejfli.

Kam një shok që është i martuar, që ka një grua yll, e bukur, e zgjuar. E ai më tha se donte një vajzë tjetër që të jetë e bukur në fizik dhe në fytyrë. Nuk i mungonte asgjë nga gruaja e tij”, tregoi Shqipja./Top Channel

Leave a Reply