“Pse s’tregon që t’i ka ѕjellë ish i daѕhuri/ Atdheu ѕulmon Ledianën рër dhuratën anonime: E рostoi dhe e fѕhiu direkt


Një dhuratë për Ledianën ka ndezur debatet në Përputhen.

Lediana postoi në Instagram një foto me një arush, lule dhe pusullë ku shkruhej “më mungon”, por sipas saj ajo nuk e di se kush është personi që ia ka sjellë dhe dhuratën e postuar thjesht për ta falenderuar.

Por versioni i saj nuk ju duk aspak i besueshëm konkurrentëve, e mesa të cilëve Atdheu tha i sigurt se ato janë nga ish i dashuri i saj.
Debati në studio

Lediana: Ma ka sjellë dikush, nuk e di se kush. E fshiva pastaj siç mora vendimin për ta postuar. Për aq kohë sa ishte anonime, nuk e njoh atë që e ka sjelë.

Mevlani: Mua ma dërguan se menduan se ja kam bërë unë. Mua më ka vënë në dyshime postimi Ledianës, se nuk është i vetmi.
Antonela: Mos bëjë skena tani këtu sikur do Mevlanin se pastaj sulmohem unë.
Bora: Ti duhet të mbash përgjegjësi për këto gjëra, se ngre dyshime
Lediana: Për aq kohë sa jam e pastër dhe s’kam lidhje jashtë , jam ok.

Antonela: Mua s’më duket normale
Atdheu: Pse se trego të vërtetën që është ish i dashuri, trego të vërtetën. Se s’të thotë askush kot më mungon.

Lediana: Ça po thua mo Mevlan. Mua dhuratën ma kanë sjellë ditën që regjistrohej prime këtu në Top Channel.
Bora : Po ku e di ai se kur regjistrojmë ne?

Lediana: Nuk e di, ma sollën dhe kaq

Leave a Reply