“Pse jeta ime përfundoi kështu?”, tek ankesat e Arbanës për Edin gjetën veten të gjitha femrat!


Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj, janë një ndër çiftet padyshim më të dashur të shoëbizit shqiptar.

Ata janë partnerë jete, punojnë bashkë, udhëtojnë bashkë dhe rrisin fëmijët bashkë.

Së fundmi, çifti është bekuar me një djalë, të cilit i vendosën emrin më të veçantë që kishim dëgjuar, Diell.

Shpeshherë në rrjete sociale, moderatorja na “servir” momente të ndryshme nga përditshmëria e saj, ashtu siç ka bërë edhe sot.

Ajo dhe Eduarti kanë udhëtuar të dy me makinë për të shkuar diku, mirëpo kanë nisur ankesat!

Arbana, e cila dikur dëgjonte muzikë në makinë, tashmë dëgjon ndeshjet e futbollit, të cilat partneri i saj i ndjek gjithë kërshëri.

Pikërisht në “problemin” e moderatores gjetën veten shumë femra!

“Nuk e di domethënë, pse jeta ime përfundoi kështu”, – shkruan Arbana me humor, teksa tregon Eduartin të fokusuar tek ndeshja.

“Jeta jote është bërë më e bukur, larmi. Art, sport, televizion… Kaq”- tha Eduarti duke e bërë Arbanën të qeshë.

“Po shikojmë Vllazninë, dikur dëgjoja muzikë në makinë”, – shkruan ajo krahas videos.

Po, e dimë që ndani të njëjtin hall me Arbanën dhe partnerët s’ju lejojnë të dëgjoni gjithmonë ç’ju do qejfi ju në makinë!

Leave a Reply