Pse e zgjodhe Antonelën? Përballet Lediana dhe Mevlani pas ‘zënkës’ në prapaskenë: S’dua të jem në një treshe


Trekëndëshi Mevlani-Antonela-Lediana duket gjithnjë e më i komplikuar.

Sonte në Përputhen Prime u publikuan disa pamje pasi Mevlani zgjodhi në takim Antonelën, ndonëse edhe Lediana e kishte zgjedhur atë.

Ndërkohë Lediana në një përballje sot në prime tha se ajo nuk do të jetë pjesë e një tresheje, me Antonelën dhe mevlanin.
Debati në prapaskenë
Lediana: Si zgjodhe Antonëlën s’e kuptoj? Ik pra më lër, ik se të mërzitet Antonela
Debati në Prime
Lediana: Unë s’të kam thënë asnjëherë burri, këtu s’jam ai lloj njeriu, ndaje mendjen.

Mevlani: unë jam në njohje, më pëlqeni të dyja në të njëjëtn kohë
ca të bëj unë të qaj
Lediana: po pse e zgjodhe, se unë të kam thënë se ku jam

Mevlani: Po ti s’je brenda shpirtit tim
Lediana: Unë nuk them që jam veç për ty, nëse s’më jep siguri
Mevlani: Po ti a ke kaq ndjenjë të forta për mua, sa e ke kaq probleme.

Top Channel

Leave a Reply