Pritjes i vjen fundi, publikohet klipi zyrtar i “Karmës” së Anxhela Peristerit


Faqja zyrtare e Eurovizion ka publikuar ditën e sotme klipin zyrtar të këngëtares shqiptare, Anxhela Peristeri.
Anxhela Peristeri do të përfaqësojë Shqipërin ë në edicionin e këtij viti në arenën ndërkombëtare me këngën “Karma”.

Klipi nis me Anxhelen, që shfaqet në një rrugë bosh, vesh fillimisht me fustan të bardhë, dhe vijon më tej me të kuq. Kënga duket qe është ripunuar nga versioni që u prezantua në muajin dhjetor.

Kënga është në gjuhën shqipe dhe në klip ka edhe portrete fëmijësh. Klipi mbyllet me Anxhelen që përballet me vetveten. Komentet janë të ndryshme në faqen në “Facebook” të Eurovizionit.

Leave a Reply