Pritje madhështore e “Për’puthen” në Pogradec, fansat me telefona në duar bllokojnë fugonin

‘Për’Puthen on tour’ është ndalur pasditen e sotme në Pogradec, ku në qendrën kulturore të qytetit do të zhvillohen audicionet për sezonin e ardhshëm.
Sikurse shihet edhe nga videot pritja e pjesëtarëve, por edhe e moderatores Bora Zemani, autores Olsa Muhameti, opinionistit Arian Konomi, është madhështore.

Të rinj, por jo vetëm vrapojnë për të takuar, si dhe të bëjnë foto me personazhet e tyre të preferuar.

Ditën e nesërme “Për’puthen on tour” do të jetë në qytetin e Korçës ku edhe aty do të zhvillohen audicione.

Leave a Reply