Prezantonte motin 10 vite më parë, shihni si dukej Bora Zemani (FOTO)


Bora Zemani është një ndër moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar.

Bukuroshja njihet për thjeshtësinë e saj si dhe origjinalitetin. Dihet që Bora nuk ka kryer asnjë ndërhyrje kirurgjikale që për vajzat e ekranit po kthehen në të pashmangshme.

Së fundmi në rrjet po qarkullon një foto e Borës, 10 vite më parë, kur prezantonte motin.

Bora është më një look krejt tjetër, por njihet më një shikim të shpejt.

Kujtojmë se Bora është nënë e një djali shumë bukurosh, Arborit dhe po shijon romancën me aktorin Donald Veshaj./albeu.com/

Leave a Reply