Pothuajse identike/ Çiljeta na prezanton mamin dhe qenka yll bote


Çiljeta Xhilaga është tepër aktive në rrjetet sociale ku ndan herë pas herë detaje nga përditshëmira e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një foto më të ëmën, e cila duket se ka ruajtur freskinë dhe duket si një motër me Çiljetën.

Ato duken si dy pika uji dhe ne nuk po u besojmë syve sa shumë ngjajnë

Leave a Reply