“Po vjen së shpejti”, Melisa e Përputhen na paralajmëron për diçka


Melisa pak javë më parë ka vendosi të largohej përfundimisht nga emisioni “Për’puthen”. Ajo u shpreh se për shumë ditë më radhë është ndjerë nën pre sion psikologjik dhe se e ndjente që nuk do të gjente dashurinë e saj në program.

Melisa tregoi se kishte një ngarkesë emocionale për shkak të sulmeve të shumta të konkurrentëve me njëri-tjetrin dhe thashethemeve, ndaj kishte disa javë që kërkonte të largohej.

Ajo u largua në një moment delikat, kur prej ditësh në media po qarkullon lajmi se ajo dhe Andi, janë prej disa kohësh në një lidhje së bashku.

Ndërkohë ajo nëpërmjet llogarisë në Instagram, ka paralajmëruar diçka të re, e cila ende nuk është zbuluar.

Ajo i ka bërë unfolloë të gjithë personat që ndiqte, përfshirë ata të “Për’puthen” dhe ka hequr çdo foto që kishte.

Gjithashtu, Melisa ka tashmë vetëm një post i cili shkruan “Po vjen së shpejti”, pa dhënë detaje

Leave a Reply