Po tani çfarë po ndodh? Shqipja dhe Tea bëhen bashkë (Foto)


E mbani mend kur Shqipja dhe Tea ishin në një studio dhe debatet apo sherret mes tyre ishin të vazhdueshme? Vajzat u bënë të njohura nga “Përputhen” dhe tani vazhdojnë rrugëtimin jashtë këtij programi.

Ditën e dielë (pra nesër) Shqipen dhe Tean do i shohim sërish bashkë në një studio, por jo në atë të “Përputhen”. Ato do të jenë të ftuara në emisionin “E diell”, në Top Channel.

Shqipja ka publikuar një foto dyshe, ku në njërën anë shihet fytyra e saj dhe në tjetrën e Teas. Ajo e ka personifikuar veten si vullkan, ndërsa Tean si akull.

Leave a Reply