“Po e bëj me lekët e mia”/ Andi i “Për’puthen” edhe aktor: Filmi që do bëj do shkojë në Hollywood


Andi Shehi, ish konkurrenti i “Për’puthen” ka qenë i ftuari i radhës në #EXPULS me Ronaldo Sharkën në RTV Ora.

I pyetur se çfarë po bën më jetën e tij aktualisht, ai tha se po realizon një film.

“Do jetë shumë shpejt! I cili do jetë filmi më i shikuar i të gjitha kohërave në trojet shqiptare, sepse do e kaloj dhe në Diasporë.

Do mbahet mend! Unë do t’a bëj me lekët e mia, do dali film i bukur se jemi të gjithë pozitivë”- u shpreh Andi duke shtuar se do ketë edhe personazhe nga “Për’puthen”, sa i përket produksionit, ai tha se ka mundësi të shkojë në Hollywood.

Leave a Reply