PO BEHESHA GATl PER DASEM DHE KUR NJE DlTE SHKOVA NE SHTEPINE E TE FEJUARES,NDODHl E PAlMAGJlMUESHMJA


Ne faqen e njohur Anna Media ka mberitur nje mesazh nga nje djale i ri i cili tregon historine e tij te rralle. Anna Media kam nje hall qe nuk besoj ta kete patur dikush tjeter…

Jam nje dhender i ri ( dmth pas dy muajsh martohem ), aktualisht po merrem me pergatitjet e dasmes, mora kostumin, prenotova vendin, dj, e te gjitha gjerat dukeshin se po shkonin mire, kur sot shkoj tek shtepia e te fejuares dhe i kishin ardhur dy kusherira nga jashte. Sapo pashe njeren prej tyre, mu d rodh i gjith trupi dhe u futa serish ne makine dhe u largova me preteksin se kisha harruar per te prenotuar kostumin.

”Ajo vajze (kusherira e te fejuares) eshte ish-e dashura ime dhe per me teper ajo ngeli sh tatezene me mua, por une u largova pa arsye, dmth se kisha njohur nje vajze tjeter, pra nusen time. Ajo nuk e mori vesh kurre se kush ishte kjo tjetra, e as une nuk isha ne dijeni per kete lidhje mes tyre.” Po ta lexoja tek faqja juaj, do mendoja qe ishte nje histori filmi, por ja qe qenkam vete personazhi i filmit.

Mendoj ta prish martesen e te shpetoj prej te dyjave, ndryshe do pIasi Iufta e trete boterore ne kishe! Me ndihmoni me disa komente te sinqerta…

Leave a Reply