Iѕhte niѕur рër në punë në spitalin e Fierit/ Ky është 30-vjeçari që dha ѕhрirt në mes rrugëѕ, ia mori kamioni makinën раra


Një aks ident me vde kje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fier, ku ka hu mbur jetën 30-vjeçari Klement Basha.

Burime bëjnë me dije se Basha ishte infermier në spitalin e Fierit, dhe ku po shkonte mëngjesin e sotëm me mjetin e tij, përpara për plas jes fatale që i mori jetën.

Për shkak të dëmtimit shumë të madh të mjetit tip benz, është dashur ndë rhyrja e zjarrfikësve për nxjerrjen e 30-vjeçarit nga makina, ndërkohë që Policia ka shoqëruar për të dhënë sqarime dhe drejtuesin e mjetit maune, Bardhi Spahia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aks identit

Leave a Reply