Plot para 21 vitesh, e gjeni dot se për kë bëhet fjalë? Eshtë dhe do të mbetet një nga moderatorët më të pregatitur të ekranit


Moderatori Adi Krasta e ka nisur herët karrierën e tij televizive. Programi “12 ne Hollivud” me regjisore Vera Grabockën kishte si prezantues të mirënjohurin, Krasta a.

Programi ku konkurronin këngëtarë të këngës popullore, është realizuar në vitin 1995 dhe fituese është shpallur këngëtarja, Merita Halili i.

Por shikoni sa i ri ka qenë Krasta para 21 vitesh, ndërkohë që humori dhe batutat e tij nuk mungonin dhe janë pëlqyer gjithnjë nga publiku pasi ka vite qe Krasta eshte pjese e ekranit Shqiptar

Leave a Reply