‘Per’Puthen në stilin Kosovar.. Kri dhe Petriti nuk e mbajnë veten, skena të nxehta dhe puthje në publik (VIDEO)

Dy konkurentet që i janë bashkuar vonë showt “Its My Love”, nuk e kanë përmbajtur veten gjatë takimit si qift, shkruan Republika Online

Gjatë takimit të tyre pati shumë skena të nxehta dhe puthje në publik.

Ndërkohë pjesa e 28’të transmetohet këtë të shtunë nga ora 21:30./Republika Online

Ndiqeni videon për më shumë:

Leave a Reply