“Përputhen +40”/ Habit Ndriçimi: Linda më fríkëson, duket e hekurt!


Takimi i parë mes Ndriçimit dhe Lindës ishte shumë emocionues. Të dy konkurrentët u shfaqën të lirshëm me njëri-tjetrin. Ndriçimi tha se ndihet shumë mirë me Lindën, por shprehu një frikë, për faktin se Linda është e ftohtë.

Ndriçimi: Më shtin frikën, më dukesh e ftohtë. Linda: Mund të dukem, por në çift jo, nuk jam. Ndriçimi: Po më bën kurioz… Linda: Jam si një beb në çift, më pëlqen të llastohem, por nëse kam siguri. Ndriçimi: Çdo mashkull e do një femër të fortë, por në të njëjtën kohë më frikëson.

Në studio, Linda tha se e shikonte që Ndriçimi ishte në siklet, por “ishte siklet i këndshëm./Top Channel

Leave a Reply