PërIotet Xhensila nga ajo qënë shqiptarët në Kishën e Laçit për Bes Kallakun dhe vajzën e tyre: Jeni bekimi im faleminderit!

https://cdnimpuls.com/v.xing.al/media3/-640-0-5f74d8699bffe.png
Xhensila mbeti pa fjalë nga ajo që bënë fansat e saj për të. Xhensila Myrtezaj është emër shumë i dashur për publikun, e cila ka shumë projekte muzikore në repertorin e saj. Natyrisht që në këtë pikë ku është tani, ajo arriti falë fansave, andaj shprehet mirënjohëse për përkrahjen e tyre.

Së fundi, këngëtarja ka treguar një befasi të këndshme që e mori nga ta, teksa kishin shkruar një lutje për të, Besin dhe Ajkën në kishën e Shna Ndout në Laç.

“Për Xhensilen, Besin dhe Ajkën. Zoti i ndihmoftë në gjdo hap të jettës së tyre. Qofshin familja më e lumtur në botë”, ishte lutja për familjen e Xhensilës. E emocionuar nga kjo befasi, Xhensila shkruan: “Më përl0tët, jeni bekim për mua. Faleminderit, ju dua forttt”.

Leave a Reply