“Për mbretëreshën mama”, motrat Vjollca e “kallin” në ditëlindjen e nënës së tyre (FOTO)


Motrat Vjollca janë bërë bashkë mbrëmjen e sotme për një arsye mjaft të veçantë. Nëna e tyre Maria ka festuar përvjetorin e lindjes.

Marina dhe Luana kanë ndarë në rrjetet sociale foto dhe video nga festa private bashkë me nënën e tyre dhe motrën e madhe Lira Vjollca, ndërsa festës i ka munguar motra tjetër Seda e cila jeton jashtë vendit.

“Për ditëlindjen e mbretëreshës mama”, ka shkruan Luana Vjollca krah fotos.

Mbrëmjen e djeshme të treja së bashku, motrat Vjollca surprizuan nënën e tyre në mesnatë në shtëpinë e saj në Durrës./mv.abcnews.al

Leave a Reply