Për herë të parë! Tea dhe Bearti thyejnë heshtjen dhe zbulojnë si lindi dashuria mes tyre (VIDEO)


Pas shumë ditësh heshtje, akuza dhe fotove që trazuan një Shqipëri të tëre, Tea dhe Bearti kanë zbuluar se si nisi historia e tyre e dashurisë.

Gjatë një interviste në “Roped ëith Olsi”, Tea dhe Bearti në daljen e tyre të parë publike rrëfyen mes shikimesh se si nisi ndjenja mes tyre. (video, 08:43)

“Nisi nga ai takim, kërcimi dhe gjërat rrodhën vete…”- tha Tea.

A ishte kjo një dashuri me shikim të parë?

Tea dhe Bearti deklaruan se ndjenja mes tyre ka nisur më vonë se shikimi i parë mes tyre.

Të rinjtë pranuan se janë takuar me familjarët përkatës dhe aktualisht po jetojnë mes Tiranës dhe Prishtinës. /albeu.com/

Leave a Reply