Për herë të раrë: Andi ka një mesazh publik për Tean dhe Вeartin (VIDEO)


Andi Shehi, i cili doli i përputhur çift me Tean nga emisioni “Për’puthen” ka një mesazh për çiftin e ri, Tea-Beart.

“Ju them që të dyve, ju shkoftë sa më mbarë”, tha Andi, i ftuar në emisionin e Olsi Bylykut.

Kujtojmë se disa ditë më parë skandali Andi-Tea-Beart pushtoi rrjetin. Ndërsa të gjithë prisnin vijimësinë e çiftit Tea-Andi, disa foto ku Tea dukej duke u puthur me Beartin.

Tea dhe Andi hodhën akuza ndaj produksionit se ata i kishin kishin shantazhuar që të dilnin çift dhe në një farë mënyrë ishin ndjerë të detyruar për të vijuar lojën.

Leave a Reply